Naše služby

Informační systém
Nový digitální informační systém pro cestující ve veřejné dopravě. Zobrazuje přesné dopravní informace, nejnovější zpravodajství, události, je zde i možnost zobrazování reklamy ve vozech pomocí interních, vysoce kvalitních LCD panelů a reproduktorů. Integrace nejnovějších bezdrátových technologií a schopnost kombinovat text, tabulky, obrázky a video transformuje tento systém na mnohostrannou informační platformu.

Systém umožňuje provozovateli být využíván ve čtyřech základních režimech:

1. Cestování a dopravní informace
Velký přínos zejména pro cestujícího, který dostává přesné cestovní / dopravní informace od stručného přehledu a popisu linky / spoje, základních informací o zastávkách až po informace o přípojích, eventuálním zpoždění atp.

2. Bezpečnost
Obrázky nebo přímo video záznam z interního bezpečnostního kamerového systému může být mixován do programu na LCD panelech pro minimalizaci vandalismu a zvýšení pocitu bezpečí.

3. Zprávy a události
Zajímavé pro cestující během jízdy, kdy mají k dispozici aktuální zprávy, základní události, městské informace... Toto činí jízdu více zjímavou a příjemnou a je to jeden z dalších prvků jak vytvořit spokojeného cestujícího.

4. Reklama a propagace
Mění systém z pouhých nákladů na investici. Je možné střídat reklamu se standardním režimem zobrazování informací. Pozornost generovaná primárními informacemi společně s univerzalitou systému transformují tento systém do flexibilního reklamního média. Zobrazování reklam je využíváno především na příměstských linkách a v MHD.

Kontaktujte nás

TransitPC s.r.o.
Sídlo: Slunečná 140
566 01 Vysoké Mýto
+420 465 382 253
+420 724 793 896
info@transitpc.cz
www.transitpc.cz